الماس Cora Sun-Drop Diamond
آوریل 24, 2017
دسته بندی های جواهرات در طراحی و فروش
آوریل 17, 2018
🏅🏅🏅⛓⛓⛓📿📿
✅انگشتر: سایزبندی می‌تواند به دلیل طراحی و… متغیر باشد. جدول زیر استانداردهای بین‌المللی اندازه‌های انگشترها را نشان می‌دهد.
✅دستبند: طول یک دستبند برای خرید با اندازه مچ دست  استفاده کننده آن و اندازه مهره‌ها در دستبند تعیین می‌شود. مهره‌های بزرگ‌تر به معنای آن است که دستبند باید طولانی‌تر باشد تا به راحتی بر روی مچ دست قرار گیرد. به طور متوسط، دستبند متعارف 7.5 اینچ طول دارد. دستبندهایی با مهره‌های بسیار بزرگ می‌توانند 8 تا 9 اینچ طول داشته باشند. سایزهای مچ برای دستبند عبارتند از؛
🔵کوچک: 6 اینچ، 15 سانتی‌متر
🔵متوسط: 6.5 تا 7 اینچ، 17 سانتی‌متر
🔵بزرگ: 7.5 اینچ، 18 سانتی‌متر
✅گردنبند: سایزهای گردنبند عبارتند از؛
🔴گردنبند یقه‌ای (Collier or Collar): چهارده اینچ، 37/36 سانتی‌متر. گردنبند یقه‌ای از بیش از یک رشته از مرواردیدهای یکنواخت ساخته شده است.
🔴گردنبند شال‌گردنی (Choker): شانزده اینچ، 40 سانتی‌متر. گردنبند شال‌گردنی از یک رشته از مرواردیدهای بزرگ یکنواخت ساخته شده که بر ترقوه می‌نشیند
🔴گردنبند شاهزاده (Princess): هفتده تا بیست اینچ، 50/45 سانتی‌متر. یکی از عمومی‌ترین طول‌ها که برای گردن‌های بلند مناسب می‌باشد.
🔴گردنبند جشن (Matinee): بیست و دو تا بیست و هفت اینچ، 69/56 سانتی‌متر. یک طول نامحدود که برای پوشش‌های کاری بزرگ به نظر می‌رسد و با بلوز سفید کلاسیک یا ژاکت مناسب می‌باشد.
🔴گردنبند اوپرا (Opera): بیست و هشت تا سی و شش اینچ، 91/70 سانتی‌متر. این گردنبند معمولاً شامل مرواریدهایی بزرگ‌تر از 8 میلی‌متر می‌باشد.
🔴گردنبند طنابی (Rope): چهل اینچ، 100 سانتی‌متر و بیشتر. شامل مقادیر زیادی مروارید می‌شود، اما در زمینه این که چگونه و کجا آن را استفاده نمود، بسیار انعطاف‌پذیر است.